Gönderen Konu: Battle.Net Küresel Sohbet Özelliği Geldi  (Okunma sayısı 13578 defa)

Midnite

  • Admin
  • İleti: 2156

  • Total Badges: 31
    Badges: (View All)
    Level 6 Tenth year Anniversary Apple User
Battle.Net Küresel Sohbet Özelliği Geldi
« : 11 Haziran 2021, 07:38:54 »
Engelleri Kaldırıyoruz! Battle.net’i her zaman oyuncuların bağlantı kurabilecekleri, ortaklaşa bir şeyler yapabilecekleri ve en sevdikleri oyunları oynayabilecekleri bir yer olarak düşündük. Bu rüyayı gerçekten küresel düzeye çıkarıyoruz.  
Battle.net'i her zaman oyuncuların bağlantı kurabilecekleri, işbirliği yapabilecekleri ve en sevdikleri oyunları oynayabilecekleri bir yer olarak düşündük. Şimdi, bu rüyayı gerçekten küresel düzeyde gerçekleştiriyoruz.


Battle.net Platform Mühendisliği Başkan Yardımcısı Arron Goolsbey, “Battle.net ilk çıktığında amaç tek bir oyun için bağlantılı, çok oyunculu bir deneyim sunmaktı” diyor. “10 ila 15 yıl arasında hızlı ileri sarma ve Battle.net, tüm Blizzard oyunlarını kapsayan bir hizmete dönüşmüştü, ancak yine de oyuncuların çoğunlukla kendi bölgelerindeki diğer oyuncularla oynayacağı ana fikriyle inşa edilmişti. İnternet, son 10 yılda çok yol kat etti ve yüksek kalitede küresel ve platformlar arası deneyimler sağladı. Yani şimdi Battle.net bir kez daha gelişiyor.”

Bugünden itibaren, farklı bölgelerden arkadaş listeleri tek bir listede birleştirilecek*, yani artık Battle.net'te gezegenin diğer tarafındaki arkadaşlarınızla konuşmak için bölge değiştirmenize gerek kalmayacak. Platform Tasarım Müdürü Diana Hubbard, “Global Battle.net ortaya çıktıkça, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular, daha büyük Blizzard ekosisteminde ilk kez herhangi bir engel olmadan bir araya gelebilecekler” diyor. Bunu yaparak, arkadaşlıklarını, gruplarını ve topluluklarını zahmetsizce genişletebilecekler ve şimdiki ve gelecekteki epik oyun deneyimlerimiz üzerinde yeni bağlar kurmanın yolunu açabilecekler. Bu sadece ilk adım ve bundan sonra daha iyi olacak.” Battle.net'te bu yeni küresel oyun ve sosyal bağlantı çağını vurgulamak için logomuzu da güncelledik.

Tags: battle.net 
 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal