Gönderen Konu: BlizzCon 2020 Hakkında Bir Not  (Okunma sayısı 17341 defa)

Midnite

  • Admin
  • İleti: 2156

  • Total Badges: 31
    Badges: (View All)
    Level 6 Tenth year Anniversary Apple User
BlizzCon 2020 Hakkında Bir Not
« : 10 Nisan 2020, 07:35:33 »
Merhaba Blizzard topluluğu,
Oyun toplantısı muhtemelen şu anda çoğu insanın zihnindeki son şey.. Dünyanın dört bir yanındaki etkinlikler COVID-19'a yanıt olarak iptalleri, ertelemeleri veya çevrimiçi bir formata geçişleri duyurdukça, bu yılki BlizzCon planlarımız hakkında sorular görüyoruz ve hızlı bir güncelleme sunmak istiyoruz.


BlizzCon'u seviyoruz ve çoğunuzun bu hissi paylaştığını ve bir süreliğine kurtulmak, arkadaşlarla buluşmak ve iyi vakit geçirmek için bir fırsat olarak beklediğini biliyoruz. Birçoğumuz şimdi birkaç hafta boyunca izole edildi ve bazı durumlarda dünya çapında devam eden pandemikle ilgili zorluklardan doğrudan etkilendiğimiz için, birbirimizi tekrar şahsen görebildiğimiz ve birlikte kutlayacağımız bir şey.

Hepimiz yılın ilerleyen aylarında daha iyi görünecek olsa da, sonuçta BlizzCon 2020'nin mümkün olup olmadığını bilmek için henüz çok erken. Topluluğumuzun, çalışanlarımızın ve gösteriye yardımcı olan herkesin sağlığı bizim için en önemli konudur. Devam edip etmeyeceğimizi veya nasıl ilerleyeceğimizi kesin olarak bilmemiz birkaç ay sürebilir, ancak anlamlı bir güncellememiz olur olmaz paylaşırız.

Son olaylardan önce, şu anda Blizzard'da yaptığımız işyeri değişikliklerine rağmen, planlarımızı sonuçlandırmak için aktif olarak çalıştığımızı ve aslında hala bunu yaptığımızı belirtmek isteriz. Bu, sadece şov açısından değil, aynı zamanda deneyimin sizin için ne olacağı ile ilgili bir dizi senaryo ve olasılık düşünmeyi de içerir. BlizzCon'un da sizin tarafınızdan hazırlık içerdiğini biliyoruz, bu yüzden olabildiğince hızlı ve olabildiğince netlik sağlamak için elimizden geleni yapacağız.

Bu arada, lütfen birbirinize karşı iyi olun, iyi kalın ve COVID-19'dan etkilenen herkesi düşüncelerimizde tuttuğumuzu bilin.

Saralyn Smith
Fury Warrior, BlizzCon Baş Yapımcısı

Kaynak : https://news.blizzard.com/en-us/blizzcon/23371505/a-note-about-blizzcon
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2020, 09:30:40 Gönderen: Midnite »

Tags:
 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal